Czas realizacji zamówienia

Szanowni Klienci, kurier zabiera przesyłki od nas około godziny 13.00. Więc jeśli zależy Wam na dostawie w następny dzień roboczy, to proszę o składanie zamówień do godziny 12.30. (potrzebujemy trochę czasu na wystawienie faktury, spakowanie oraz wypisanie listu przewozowego). Przy wybraniu płatności przelewem, prosimy o przesłanie mailem potwierdzenia przelewu - to nam wystarczy do wysłania towaru

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z prośbą o potwierdzenie złożonego zamówienia. W e-mailu będzie jednocześnie proforma faktury na zakupione towary. Realizując zamówienie na bieżąco będziemy informować Klienta o postępie naszych prac.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - przeważnie do 24 godzin. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo i umożliwiają natychmiastową realizację zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od czasu przesłania do nas mailem potwierdzenia przelewu lub zaksięgowania wpłaty w naszym banku (Bank Zachodni WBK). W zależności od banku nadawcy standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy (5zł).

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
Własnym transportem firmy Balare, na terenie Warszawy dostarczamy towar tego samego dnia co zamówienie w ciągu kilku godzin ( o ile zostanie złożone do godziny 13.00)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl